О разном

ЯК ПІДІБРАТИ ПЕРУКУ ЗА ФОРМОЮ ОБЛИЧЧЯ?

Перука
4.9
(4964)

Вибираючи перуку, слід звертати увагу в першу чергу на форму вашого обличчя. Правильна посадка натуральні перуки підкреслить переваги  краси і приховає будь-які недоліки салон краси київ  підкреслить ваш стиль і зовнішнність. Кожен повинен робити це індивідуально, адже ідеально підібрана зачіска підвищує впевненість у собі та задоволення від зовнішнього вигляду. Щоб визначити риси обличчя, досить стати перед дзеркалом і зачесати волосся.Перука 1 Потім помадою на дзеркалі потрібно окреслити окружність обличчя. Це можна зробити і на фото, обвівши контури обличчя. Існує чотири основні форми обличчя: квадрат,трикутний,овал,круглий.

Квадрат,трикутний,овал,круглий..

Зачіска для вас: пряме, довге волосся та стрижки рвані. Доречними будуть і голлівудські локони в стилі ангелів Чалі. Якщо ви хочете коротку стрижку, то підійде класичний паж,з такою формою обличчя краще уникати чубчика, але якщо вона вам подобається, вибирайте дуже довгу або стрижіть по діагоналі і розтушуйте,вилиці слід приховати довгими розтушованими пасмами. Їх кінці можна загнути кінчики пасом можуть трохи закривати щоки. Вони тоді приховають масивну нижню щелепу.

Уникайте: стрижки аля «шолом», тобто всі стрижки каре (наприклад, волосся середньої довжини з прямим чубчиком), гладка зачіска без розпущених пасм, важкий і прямий чубчик, тому що вона додатково оголює кутасті контури обличчя.

Трикутне обличчя – широкий лоб, виражені вилиці і невелике підборіддя.

Зачіска для вас: волосся середньої довжини (пряме або кучеряве) з боковим проділом, класичний боб, короткий чубчик, але якщо ви любите більш довгий чубок, то варто відкинути його набік, щоб він відкривав частину чола і трохи прикривав щоки, вилиці обов’язково потрібно приховати. Вдале рішення – бічний проділ і волосся з одного боку, зачесане за вухо, нижню частину обличчя можна розширити за рахунок розпущених або підкручених кінчиків волосся. Крім того, вони приховають підборіддя і стануть відмінною противагою широкому лобу. Кінчики також можна сильно розтушувати і завити.Перука 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ  Волшебные волосы, или мода на наращивание и утолщение

Уникайте: короткі зачіски в стилі «їжачок» або «матч», відкритий лоб, поголена шия, кінський хвіст, високий пучок.

Овальне обличчя – правильні риси обличчя, найбільш універсальні, які підходять до більшості зачісок.

Зачіска для вас: гладкі зачіски або м’які хвилі, також будуть доречні зачіски в стилі ретро, з чубчиком ви будете виглядати цікавіше. Довга зачіска, зібрана набік, трохи округлить витягнуте обличчя і додасть йому молодості. Також відмінно підійде коротка і рівна чолка або злегка рваний чубчик, вилиці можна підкреслити, гладко зачесавши волосся назад, а якщо вони короткі – розтушувати волосся біля щік, ви можете завити кінчики волосся або дозволити їм вільно спадати на плечі.

Уникайте: розпущене волосся з проділом посередині голови.

Кругле обличчя – повні щоки, округле підборіддя, низький лоб, однакової ширини та довжини.

Зачіска для вас: прості, ретельно розтушовані стрижки, варто відмовитися від чубчика. Однак якщо він у вас вже є, зачешіть його набік, довге пряме волосся приховає округлі щоки і підтягне обличчя,кінці волосся середньої довжини можна злегка заправити, щоб вони спадали на плечі, для коротких зачісок ми рекомендуємо легку хімічну завивку або сильно розпатлані кінці, які перекривають щоки.

Уникайте: дуже короткі зачіски, що відкривають скроні і вуха, з рівним чубчиком, гладкі і тугі зачіски

Поставьте свою оценку

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 4964

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться:

Залишити відповідь