О разном

Як компактно і зручно скласти чоловічі труси

Труси
4.9
(3567)

Нижня білизна відрізняється від інших предметів гардероба, оскільки контактує з найуразливішими ділянками тіла. Тому до питання, що стосується його зберігання, слід підходити дуже серйозно. Зокрема, правильно зберігати чоловічі труси акуратно складеними і в місці, недоступному для домашніх тварин. У цій статті ми розповімо, як просто скласти спідню білизну для чоловіків INDENA так, щоб було зручно її знаходити, а сама вона не займала багато місця. Варто спробувати цей спосіб один раз, щоб одразу ж переконатися у його корисності. А придбати чоловічі труси дрібним оптом завжди можна через інтернет-магазин INDENA тут.

Способи зберігання чоловічих трусів INDENA

Оскільки чоловічі труси потрібно часто міняти з гігієнічних міркувань, вигідно замовляти їх гуртом. Нижня білизна INDENA відрізняється різноманітністю моделей: https://indena.com.ua/ua/g20617534-muzhskie-trusy. Однак найчастіше дрібним оптом замовляють саме боксери для чоловіків. Ця модель має багато плюсів. Наприклад, вона непомітна під одягом та корисна для здоров’я завдяки особливостям крою.

Скласти такі труси для чоловіків зовсім не складно:Труси 1

  • помістіть виріб на горизонтальну поверхню резинкою від себе;
  • перемістіть бічні краї до центру так, щоб один перекрив інший повністю;
  • згорніть прямокутник, що вийшов, рулетиком аж до гумки;
  • відтягніть край гумки і зафіксуйте нею згорток, що утворився.

Після цього можна скласти чисту білизну у шафу чи комод.

Труси для чоловіків оптом недорого

Хоча рекомендований спосіб зберігання не вимагає додаткових аксесуарів, буде не зайвим придбати спеціальний органайзер. По-перше, за його допомогою зручніше вибирати чоловічі труси, які будуть потрібні на цей день. По-друге, органайзер з осередками дозволяє акуратно зберігати спідню білизну навіть без попереднього складання. Зрештою, є варіанти з кришкою. Це може бути й не обов’язково, але якщо у вашому будинку є кішки, які вміють відкривати шафи, наявність кришки на органайзері з трусами для чоловіків буде дуже корисною.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ  Професійна доглядова косметика для обличчя: поради щодо вибору і використання

Насправді, є безліч моделей чоловічих трусів, пропонованих оптом, тому способів їх складання теж чимало. Запропонований нами варіант буде ефективним не тільки для боксерів, але також для сімейних трусів і плавок. Щоправда, у цьому випадку отриманий згорток матиме трохи іншу форму.

Поставьте свою оценку

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 3567

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться:

Залишити відповідь