О разном

Лазерна депіляція для видалення небажаного волосся

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
4.9
(9345)
Лазерна епіляція – це медична процедура, яка використовує концентрований промінь світла (лазер) для видалення небажаного волосся, для більш дитальної консультації можна перецти по посиланю ТК Лазер  ефективне видалення темного волосся з найчутливіших ділянок тіла.
Під час лазерної епіляції лазер випромінює світло, яке поглинається пігментом (меланіном) у волоссі. Світлова ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ  1енергія перетворюється на тепло, яке пошкоджує трубчасті мішки в шкірі (волосяні фолікули), які утворюють волосся.

Лазерна епіляція гальмує або затримує майбутній ріст волосся.

Хоча лазерна епіляція ефективно уповільнює ріст волосся на тривалий період часу, зазвичай вона не призводить до остаточного видалення волосся. Для початкового видалення волосся потрібно кілька процедур лазерної епіляції, а також може знадобитися підтримуюче лікування. Лазерна епіляція є найефективнішою для людей зі світлою шкірою та темним волоссям, але вона добре підходить для всіх типів шкіри.

Чому це робиться?

Лазерна епіляція використовується для зменшення небажаного волосся. Часті місця, де проводиться лікування, це ноги, пахви, верхня губа, підборіддя і лінія бікіні. Однак небажане волосся можна видалити  практично на будь-якій ділянці, крім повік або навколо них.
Колір волосся і тип шкіри впливають на успіх лазерної епіляції. Основний принцип полягає в тому, що пігмент волосся, але не пігмент шкіри, повинен поглинати світло. Лазер повинен пошкоджувати лише волосяний фолікул і уникати пошкодження шкіри. Тому при контрасті між кольором волосся і кольором шкіри (темне волосся і світла шкіра) виходять найкращі результати.
Ризик пошкодження шкіри вищий, коли колір волосся і шкіри невеликий контрасту, але завдяки прогресу в лазерних технологіях лазерна епіляція стала доступною для людей зі смаглявою шкірою. Лазерна епіляція менш ефективна для тих кольорів волосся, які погано поглинають світло: сивого, рудого, світлого і білого. Проте варіанти лазерного лікування світлого волосся продовжують розвиватися.

Ризики

Ризик побічних ефектів залежить від типу шкіри, кольору волосся, плану лікування та дотримання правил догляду до та після лікування. Найпоширеніші побічні ефекти лазерної епіляції включають:ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ  2

• Подразнення шкіри.

Ви можете тимчасово відчути дискомфорт, почервоніння та набряк після лазерної епіляції. Будь-які ознаки та симптоми зазвичай зникають через кілька годин.

• Зміни пігментації.

Лазерна епіляція може потемніти або освітлити уражену шкіру. Ці зміни можуть бути тимчасовими або постійними. Освітлення шкіри в основному стосується тих, хто не уникає перебування на сонці до або після процедури, а також тих, хто має темнішу шкіру.
У дуже рідкісних випадках лазерна епіляція може спричинити появу пухирів, струпа, рубців або інших змін текстури шкіри. Інші рідкісні побічні ефекти включають посивіння обробленого волосся або надмірний ріст волосся навколо оброблених ділянок, особливо на темній шкірі.
Не рекомендується лазерна епіляція повік, брів або прилеглих ділянок через можливість серйозного пошкодження очей.

Що ви можете очікувати

Як правило, лазерна епіляція вимагає від двох до шести процедур. Інтервал між процедурами  від місця. У місцях, де волосся росте швидко, наприклад, над верхньою губою, лікування можна повторити через чотири-вісім тижнів. У місцях, де волосся росте повільно, наприклад на спині, лікування можна проводити кожні 12-16 тижнів.

Після процедури

Ви можете помітити почервоніння та набряк у перші кілька годин після лазерної епіляції.
Щоб зменшити дискомфорт, можна прикласти до обробленої ділянки лід. Якщо у вас виникла шкірна алергічна реакція відразу після лазерної епіляції, лікар може нанести на уражену ділянку стероїдний крем.ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ  2
Після лазерної епіляції та між запланованими процедурами уникайте перебування на сонці та не відвідуйте солярій протягом шести тижнів або за вказівкою лікаря. Використовуйте сонцезахисний крем широкого спектру SPF30 щодня.

Результати

Волоски випадають не відразу, але через кілька днів або тижнів. Це може виглядати як постійний ріст волосся. Часто необхідні повторні процедури, оскільки ріст і випадання волосся відбуваються природним чином протягом циклу, а лазерне лікування найкраще працює з волосяними фолікулами на стадії відростання.
Результати значно відрізняються, і їх важко передбачити. У більшості людей епіляція триває кілька місяців, а може й роками. Але лазерна епіляція не гарантує видалення волосся назавжди. Коли волосся відростає, воно зазвичай стає тоншим і світлішим.
Вам може знадобитися підтримуюче лазерне лікування для тривалого зменшення волосся.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ  3 секретных вида массажа

Поставьте свою оценку

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 9345

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Читайте також:
Я показываю только позитив. Фотограф Працевич Геннадий Хмельницкий
Я показываю только позитив. Фотограф Працевич Геннадий Хмельницкий

Доктора Быкова из сериала «Интерны» знаете? Вот представьте себе, что перед вами тот самый Быков, с его манерой говорить шутками Read more

Виїзний квест для дітей: захоплива інтерактивна пригода
Виїзний квест для дітей

З розвитком сучасних технологій та зростанням популярності інтерактивних розважальних заходів, таких як квести, виїзні квести для дітей стають все більш Read more

Тим Уокер – фотограф-сказочник
Фотограф Хмельницкий

Тим Уокер - фотограф-сказочник, своеобразный Льюис Кэрролл в фотографии. Легендарный фотограф Vogue, автор, которому принадлежит своеобразный рекорд — опубликованная фотосессия Read more

ЯК ПІДІБРАТИ ПЕРУКУ ЗА ФОРМОЮ ОБЛИЧЧЯ?
Перука

Вибираючи перуку, слід звертати увагу в першу чергу на форму вашого обличчя. Правильна посадка натуральні перуки підкреслить переваги  краси і приховає Read more

Наталья Ворона для рекламы свадебных платьев Slanovskiy
Весільні сукні Хмельницький

Наталья Ворона для рекламы свадебных платьев Slanovskiy. Фотограф Геннадий Працевич В ЛОНДОНЕ ОТКРЫЛСЯ МОНОБРЕНДОВЫЙ БУТИК SLANOVSKIY. БУТИК В ГОРОДЕ ВЫСОКОПОСТАВЛЕННЫХ Read more

Осциллограф: инвестиция в качественное измерительное оборудование
Осциллограф

В мире техники и электроники осциллографы являются незаменимыми инструментами для анализа и измерения электрических сигналов. Это устройства, которые не только Read more

Поделиться:

Залишити відповідь